דוגמאות לבניית אתרים

ניתן ללחוץ על התמונות למעבר לאתר:

למה לבנות אתר בנענע10?

גב נענע10 הינה חברת קידום האתרים של נענע10, מהותיקות, המקצועיות והמובילות בישראל. נענע10, או בשמה הקודם נענע, נוסדה בשנת 1999 והיתה בבעלות נטוזי’ן.
משנת 2009 מתמקדת בעיקר בתחום בניית אתרים וקידום בגוגל (אורגני וממומן) באופן יחודי ואיכותי
בשנת 2015 עברה פעילות קידום האתרים של נענע10 לידי חברת גב מערכות בע”מ, שהינה חברה מובילה במתן פתרונות עסקיים וטכנולוגיים המעסיקה כ 1300 מומחים בתחומים שונים ברחבי הארץ.

  • ליווי אישי ומקצועי בבניית האתר בהתאם לצרכי העסק
  • יכולות וכלים טכנולוגיים מתקדמים
  • מעצבים ומתכנתים מהשורה הראשונה
  • חברה ותיקה עם ניסיון רב שנים בתחום התקשורת והדיגיטל

מהו אתר אינטרנט עבור עסק?

בעידן המודרני, כל בית עסק, חברה, חנות, בעל מקצוע, עמותה ועוד, מוכרח שיציג אתר אינטרנט, אשר יפרט בפני הגולשים את שירותיו. ללא אתר אינטרנט החשיפה וכמות הפניות שיקבל העסק תרד פלאים, הואיל והאינטרנט מהווה הגורם הראשי ואולי אף הבלעדי בחיפוש אחר נותני שירות וכיוצא בזה. אתר האינטרנט יציג בפני הגולשים את השירותים אותם העסק מספק, פרטי יצירת קשר, מידע מפורט על העסק, אופן הקמתו, הוותק והניסיון שהוא צבר עם השנים והמגוון עוד רחב. אתר האינטרנט טומן בחובו יתרונות ואפשרויות רבות לקידום העסק, אולם כל זאת בתנאי שהוא אכן נבנה כיאה וכיאות.

למי מתאים השירות?

ישנם הטוענים כי אתר אינטרנט אינו כה חיוני להצלחת העסק, ולמעשה ניתן אף להסתפק בדף ברשת הפייסבוק. טענה זו משוללת כל יסוד, הואיל ורובו הניכר של מחפשי השירות באינטרנט עושים זאת באמצעות מנועי החיפוש האינטרנטיים ולא בעזרת הרשת החברתית. אי לכך ובהתאם לזאת, אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי הינו חיוני לכל בעל עסק, חברה, חנות וכיוצא בזה אשר רוצה להרחיב את מעגל הלקוחות הקיים, הווי אומר – כל בעל עסק הנותן שירות ללקוחות. ככלל, אין הבדל בין בעלי עסקים גדולים לבין בעלי עסקים קטנים ואפילו עסקים שזה עתה נפתחו. על כל בעל עסק שמעוניין להיחשף לקהל לקוחות נרחב, להרשים לקוחות פונטציאליים ולהציג את מגוון השירותים והמוצרים שברשותו להחזיק אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי.

למה בניית אתרים בנענע 10?

ליווי אישי ומקצועי בבניית האתר בהתאם לצרכי העסק

אנו בנענע 10 מבינים כי כשם שכל עסק שונה מרעהו, כך גם אתרי האינטרנט מחויבים להיות שונים אחד מהשני, בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח. לשם מילוי הצרכים והדרישות הללו, הוספנו לשיטה שלנו מעטפת הכוללת ליווי אישי ומקצועי בכל הנוגע לבניית הדף בראשית הדרך, ובשלב מאוחר יותר לתפעולו השוטף והכנסת שינויים עתידיים.

בנייה יסודית של האתר מא' ועד ת'

אצלנו בנענע 10 שמים דגש על כל פרט ופרט שקיימים באתר, החל מבחירת צבע רקע דף הבית וכלה באופן כתיבת פרטי יצירת הקשר. זאת, מתוך הבנה כי כל אלמנט ולו הזעיר ביותר הינו משמעותי בהחלט ומהווה גורם בעל ערך בכל הנוגע לשיווק העסק.

יכולות וכלים טכנולוגיים מתקדמים

אנו – נענע 10 מקפידים לייצר לכם את האתרים האיכותיים והמקצועיים ביותר שניתן לספק. לשם כך, אנו משתמשים ביכולות מתקדמות ביותר יחד עם כלים טכנולגיים מהשורה הראשונה.

מעצבים ומתכנתים מהשורה הראשונה

צוות המעצבים והמתכנתים שאנו מעסיקים בנענע 10 הינו איכותי מקצועי ובעל ניסיון רב. אנו מעסיקים צוות שכזה, מתוך הסתכלות כללית כי עיצוב תכנון ותכנות אתר האינטרנט מהווים גורמים מרכזיים ברושם שנוצר על הלקוחות ובתחושה המושרת על הגולשים.

חברה ותיקה עם ניסיון רב שנים בתחום התקשורת והדיגיטל

פנייה לנענע 10 משמעותה פנייה לחברה ששמה הולך לפניה, אשר פועלת ועוסקת זה שנים רבות בתחום התקשורת והדיגיטל. פנייה שכזו מהווה ערובה לקבלת שירות איכותי ומקצועי כאחד, אשר יהווה תמורה הולמת למחיר בניית האתר.

שאלות ותשובות

לפי רוב, לוח הזמנים נקבע על פי הלקוח ודרישותיו. אנו בנענע 10 נעשה ככל שביכולתנו לעמוד בכל דד ליין שיקבע על ידי לקוחותינו.
ניתן להעביר את החומרים הללו בכל פורמט קיים.
למרות שפגישה ראשונית הינה מבורכת ומומלצת במיוחד, ניתן לסגור על פרטי בניית האתר דרך רשתות האינטרנט, פייסבוק, שיחות טלפון ועוד.
לאחר בניית האתר, ניתן יהיה להעלות את רמת החשיפה שלו באמצעות קידום דירוגו בתוצאות החיפוש של גוגל, על ידי קידום ממומן או קידום אורגני.
אנו מספקים מענה ללקוחות המעוניינים שאנו נטפל בעדכוני האתר. לעצמאיים מבינכם תינתן הדרכה מפורטת כיצד לעדכן את האתר בצורה שוטפת.